Banner 1.jpg Banner 3.jpg Banner 4.jpg banner 5.jpg banner 6.jpg banner 7.jpg Banner1-2021-11-07.jpg Banner2-2021-11-07.jpg
Onderstaand kunt u de tijden vinden van de trainingen op het veld en indien van toepassing in de zaal. Klik op het woordje `hoofdschema´ om te kiezen voor de zaaltrainingen.

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainingsgroep HCD1
16:00 - 17:00 JO9-1 Eva van der Schoot HCD2
16:00 - 17:00 MO9-1 Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 MO9-2 Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 MO9-3 Eva van der Schoot HCD1
17:15 - 18:30 MO12-1 Eva van der Schoot HCD1
17:15 - 18:30 MO12-2 Eva van der Schoot HCD1
17:15 - 18:30 MO12-3 Eva van der Schoot HCD2
18:45 - 20:00 JO14-1 Eva van der Schoot HCD1
18:45 - 20:00 MO14-1 Eva van der Schoot HCD2
18:45 - 20:00 MO14-2 Eva van der Schoot HCD2
18:45 - 20:00 MO14-3 groeiteam Eva van der Schoot HCD2
20:00 - 21:00 Trimhockey Eva van der Schoot HCD1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 1JF1 groeiteam Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 1MF1 Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 1MF2 Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 Duckies1 HCD2 + kaboutertraining
16:00 - 17:00 Duckies2 HCD2 + kaboutertraining
17:00 - 18:00 MO10-1 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO10-2 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO10-3 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO10-4 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO8-1 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 MO8-2 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 MO8-3 Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 JO10-1 Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 JO10-2 groeiteam Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 MO12-1 Eva van der Schoot HCD2
18:00 - 19:00 MO12-2 Eva van der Schoot HCD2
18:00 - 19:00 MO12-3 Eva van der Schoot HCD1
19:00 - 20:00 JO14-1 Eva van der Schoot HCD2
19:00 - 20:00 MO14-1 Eva van der Schoot HCD1
19:00 - 20:00 MO14-2 Eva van der Schoot HCD1
19:00 - 20:00 MO14-3 groeiteam Eva van der Schoot HCD1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 1JF1 groeiteam Eva van der Schoot HCD2
16:00 - 17:00 1MF1 Eva van der Schoot HCD2
16:00 - 17:00 1MF2 Eva van der Schoot HCD2
16:00 - 17:00 Duckies1 Eva van der Schoot HCD1
16:00 - 17:00 Duckies2 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 Trainingsgroep HCD1
17:00 - 18:00 JO9-1 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 MO8-1 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO8-2 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO8-3 Eva van der Schoot HCD2
17:00 - 18:00 MO9-1 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 MO9-2 Eva van der Schoot HCD1
17:00 - 18:00 MO9-3 Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 JO10-1 Eva van der Schoot HCD2
18:00 - 19:00 JO10-2 groeiteam Eva van der Schoot HCD2
18:00 - 19:00 MO10-1 Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 MO10-2 Eva van der Schoot
Bas Piena
HCD1
18:00 - 19:00 MO10-3 Eva van der Schoot HCD1
18:00 - 19:00 MO10-4 Eva van der Schoot
Bas Piena
HCD2

Wedstrijdschema

AFGELASTE WEDSTRIJDEN

geen afgelaste wedstrijden